fbpx

Plavby Pálava

Hudební večer na palubě lodi

Na palubě největší lodi na Moravě Munot rozezní tento večer zpěv frontmana kapely „Kanci paní nadlesní“ Petra Simandla. Krásný zpěv bude doprovázen hrou na kytaru. Při poslechu známých písní si užijete jedinečné pohledy na Pálavu i Mušovský kostel a to z vodní hladiny Mušovské nádrže.

Pod Pálavou se skleničkou moravského vína

Během plavby si budete vychutnávat výborná moravská vína z vinařství Holánek a nemusíte se ani ohlížet
na vypité množství. Každý dostane bezedný pohárek a řekne si, jaké víno do pohárku nalijeme.

V baru na palubě si lze dokoupit nealkoholické nápoje nebo pivo. Jako jediná loď na Moravě nabízíme čepované pivo i limo. Čepuje lahodný pivní mok z pivovaru Bernard, kofolu a také malinovou limonádu. Nevadí nám, když si na palubu vezmete vlastní občerstvení. Drobné zobání k vínu či pivu si lze dokoupit v baru.
Simandel

Petr Simandel

Petr Simandel vám živě zahraje známé světové hity zahraničních popových a rockových legend, hity ze současnosti a také skvělé skladby od českých a slovenských autorů. S námi si užijete večer plný energie a pozitivních vibrací podpořený nádhernými výhledy na okolní krajinu.

Bude to jedinečný zážitek, který si odvezete z jižní Moravy

Nástup bude v kempu Merkur v 19:00. 

Cena za plavbu je 380 Kč/dospělá osoba a 180 děti. Vzhledem k tomu, že kapacita na lodi je omezená, velmi doporučujeme si plavbu dopředu zarezervovat.

Pro ty z vás, kteří si budete chtít užít spíš plavbu a víno a nebude vám vadit, že se na terasu moc nedostanete, můžete si zakoupit lístek ke stolu do baru jen za 290 Kč/ dospělá osoba a 130 Kč/děti. I zde je kapacita omezena a je lepší si plavbu zarezervovat.

V případě špatného počasí volejte, jestli se akce přesto koná. Pokud bude jen chladněji, tepleji se oblečte, dobré je si vzít mikinu či větrovou bundu. Pouze pokud bude výrazněji pršet, akce se bude rušit.