fbpx

Plavby Pálava

Individuální plavby

Firemní akce

Zcela netradiční možnost vaší firmy uspořádat firemní akci či večírek na palubě největší lodi na Moravě. Loď disponuje barem pro 22 lidí k sezení, horní terasou pro asi 70 lidí (36 k sezení), a zadním salónem pro zhruba 40 lidí k sezení.

K jídlu je možné si objednat studený i teplý mnohachodový raut či oběd nebo večeři. V baru je možné si zakoupit pivo, víno, nealkoholické nápoje. Loď má vestavěný výčep a čepujeme pivní mok z pivovaru Bernard. Pokud budete mít přání jídla či nápojů mimo naši běžnou nabídku, lze se předem v rámci možností domluvit.

Je možné zajistit program podle vašeho přání, nejlépe dohodou. Je možné zajistit hudbu či například someliéra. Také je možnost plout s námi plavbu s “vínem co kdo vypije”. V nabídce máme víno místního vinaře.

Plavbu si lze objednat buď v rámci běžného jízdního řádu, kdy je možné pro vás rezervovat zadní salón. Ideální pro firemní setkání je večerní plavba “s vínem co kdo vypije”, kdy během plavby opadnou bloky a lidé se pak opravdu pobaví. Samozřejmě vše v rámci slušného chování, pokud je někdo opilý příliš, další skleničku již nedostane. U skupin nad 20 osob lze domluvit plavbu i mimo jízdní řád. I v rámci této plavby je možné si domluvit studené a teplé rauty či oběd nebo večeři. Pro plavby mimo jízdní řád je nutné si plavbu telefonicky dopředu objednat, alespoň 3 týdny předem. Termín bude záležet také na našich časových možnostech. Pokud si budete přát programovou plavbu (například živou hudbu), bude lepší si plavidlo pronajmout pouze pro sebe.

Cena se bude odvíjet podle typu plaveb a programu. Ceny pronájmu celého plavidla i s posádkou jsou uvedeny v tabulce níže. V případě plaveb mimo jízdní řád se cena odvíjí od ceny za osobu dle běžného ceníku. Je však třeba počítat s mírně zvýšenou cenou, konkrétně o 11% , což je ze zákona vyšší DPH pro individuální plavby (21%), na rozdíl od plaveb podle jízdního řádu (10%).

Malý vyhlídkový okruh pro školy

Učitelský doprovod zdarma, nutná objednávka nejméně 1 den předem do 14:00 hod.
Škola Cena včetně DPH
Mateřská škola
80 Kč
Základní škola první stupeň
100 Kč
Základní škola druhý stupeň
110 Kč
Střední škola
120 Kč

Pronájem lodě Munot s posádkou

Pouze v časech mimo plavební řád. Cena platí do počtu 60 osob, každá další osoba + 120 Kč. K pronájmu lodi je možné dohodnout individuálně občerstvení. Cena je odvislá od skladby občerstvení.
Délka pronájmu Cena bez DPH
První hodina
8 000 Kč
Druhá hodina
4 000 Kč
Každá další hodina
3 000 Kč