fbpx

Plavby Pálava

Koncert popové hudby 80. a 90. let v podání profesionálního brněnského zpěváka Martina Zezuly. Na palubě lodi Munot

Phila Collinse, George Michaela, Jermaine Jacksona, Robbieho Williamse nebo skupinu Bon Jovi, A-ha, Europe. Martin Zezula – profesionální brněnský zpěvák s naprosto okouzlujícím hlasem.  Jestli jste ještě neslyšeli Martina Zezulu zpívat a máte rádi písničky 80. a 90. let, tak neváhejte a přijďte si ho poslechnout k nám na palubu lodi Munot. Martin rád zpívá jak československé, tak zahraniční skladby zpěváků  Z československých interpretů potom skupinu Elán, Team, Turbo, Chinaski, Vašo Patejdla a mnoho dalších.

Martin se svoji ženou Anett Milly Koubkovou a dalšími zpěváky nazpíval naprosto skvěle povedený remake světové skladby We are the World. Následující video mluví za vše.

Martin Zezula

Martin Zezula a Anett Milly Koubková jsou profesionální hudební dvojicí z Brna.  

Za dobu působení v hudební branži však nezůstala tato dvojice jen na jižní Moravě – procestovali celou Českou republiku, Rakousko, Německo a Itálii.

Jejich domovským “hudebním přístavem”  je už od dětství populární hudba  80´& 90´let.

V hudební branži se Martin pohybuje už víc než dvacet let. Kromě “živých” hudebních vystoupení se také aktivně věnuje práci ve svém nahrávacím studiu a postprodukci. 

Annete & Martin website

Praktické informace o plavbě

Nástup na plavbu v přístavišti v Kempu Merkur a Mušově. Na zadní výjezdové vrátnici kempu bude domluveno, aby Vás 15 minut před plavbou pustili na loď bez nutnosti zakoupení lístku do kempu. Stejně tak budete ale muset kemp opustit do 15 minut po vystoupení z lodě, jinak musíte zaplatit vstupné do kempu. Jak se k nám dostanete naleznete v podstránce webu Kontakt.

Cena je 470 Kč/osoba, v ceně je koncert a plavba. Děti do 5 let mají vstup zdarma bez místenky. Ideální je si s sebou vzít menší kočárek (např. sportovní) nebo mít dítě na klíně. V případě nepohody je dole k dispozici prostorný zadní salón, kde je pro děti bedna s hračkami. Vzhledem k tomu, že kapacita na lodi je na koncert omezená, velmi doporučujeme si plavbu dopředu zarezervovat.

V případě špatného počasí (deště) volejte, jestli se akce přesto koná. Pokud bude “jen” chladněji, nezapomeňte se teple obléci, dobré je si vzít mikinu či větrovou bundu.  Akce se bude rušit pouze pokud bude pršet v době koncertu.

Během plavby si můžete vychutnávat v baru zakoupené výborné moravské víno z vinařství Holánek nebo si vychutnat lahodný čepovaný pivní mok z pivovaru Bernard. Kromě Bernarda čepuje také kofolu a malinovou limonádu. V baru si lze dokoupit i mnoho dalších nealkoholických nápojů a drobné zobání k vínu či pivu.