fbpx

Plavby Pálava

HUDEBNÍ LÉTO 2024 s Karlem Gottem Revival na palubě lodi Munot - koncert

Koncert na palubě lodi Munot – známé pecky Karla Gotta v podání známého pěveckého dua Karel Gott Revival. Zpívá Josef Bouda, na klávesy hraje a druhý hlas zpívá Radek Verner. Neuvěřitelný hlas Pepy Boudy Vás přenese do časů Karla Gotta a Vy si s ním můžete zazpívat Vaše oblíbené písničky.

Při poslechu melodického zpěvákova hlasu a krásných, snad všem známých písniček Káji si vychutnejte jedinečné pohledy na Pálavu a Mušovský kostel, a to horní paluby historické lodě Munot.

Karel Gott Revival

Josef Bouda společně s Karlem Vernerem založili projekt Karel Gott revival Morava. Když měla kapela desáté výročí svého vzniku, sám Karel Gott jim v gratulaci vzkázal Radku a Josefe, dělejte lidem dál radost mými písněmi. Vše nejlepší k vašemu výročí Karel Gott”.

„Něvěřím v to, že jde upřímně a s úspěchem předávat publiku něco z projevu interpreta, jehož jméno je dnes exkluzivní značkou a zárukou něčeho mimořádného, bez toho, abyste ho neměl obrovsky rád. Publikum velmi snadno a rychle rozpozná, kdy se pro hudební projekt rozhodnete z nějakého kalkulu. Konkrétně Karel Gott není otázkou nějaké schopnosti karikovat nebo náhodné, někdy domnělé hlasové podobnosti. Karel Gott je otázkou životního postoje a stylu a především lásky k lidem, lásky k publiku,“ říká Josef Bouda.

Praktické informace

Nástup na plavbu bude pouze v kempu Merkur. Na zadní výjezdové vrátnici kempu bude domluveno, aby Vás 15 minut před plavbou pustili na loď bez nutnosti zakoupení lístku do kempu. Stejně tak budete ale muset kemp opustit do 15 minut po vystoupení z lodě, jinak musíte zaplatit vstupné do kempu. Jak se k nám dostanete naleznete v podstránce webu Kontakt.

Cena je 470 Kč/osoba, v ceně je koncert a plavba. Děti do 5 let mají vstup zdarma bez místenky. Ideální je si s sebou vzít menší kočárek (např. sportovní) nebo mít dítě na klíně. V případě nepohody je dole k dispozici zadní salón, kde je pro děti bedna s hračkami nebo omalovánky s pastelkami. Vzhledem k tomu, že kapacita na lodi je na koncert dosti omezená, velmi doporučujeme si plavbu dopředu zarezervovat.

V případě špatného počasí (deště) volejte, jestli se akce přesto koná. Pokud bude jen chladněji, nezapomeňte se tepleji obléci, dobré je si vzít mikinu či větrovou bundu.  Pouze pokud bude vydatněji pršet, akce se bude rušit.

Během plavby si můžete vychutnávat v baru zakoupené výborné moravské víno z vinařství Holánek nebo si vychutnat lahodný čepovaný pivní mok z pivovaru Bernard. Kromě Bernarda čepuje také kofolu a malinovou limonádu. V baru si lze dokoupit i mnoho dalších nealkoholických nápojů a drobné zobání k vínu či pivu.